Usuwanie tatuażu

Usuwanie tatuażu

LASEROWE USUWANIE MIKROPIGMENTACJI SKÓRY GŁOWY, TATUAŻU LASEREM Q SWITCH

Jak laser usuwa tatuaż na głowie?

Działanie lasera polega na rozbijaniu cząsteczek barwnika (zarówno w makijażu permanentnym jak i w tatuażu), w wyniku czego barwnik stopniowo jaśnieje i w efekcie jest on usuwany z organizmu.

Skuteczność zabiegu laserowego usuwania tatuażu na głowie

Jest to zabieg wysoce skuteczny, charakteryzuje się bardzo szybkim działaniem i stosunkowo niewielkimi efektami ubocznymi: czasowym zaczerwienieniem i podrażnieniem skóry. Liczba zabiegów i ich skuteczność zależy od „jakości” wykonanego makijażu – od tego jak głęboko został wykonany, od użytych barwników od jego kształtu oraz od indywidualnej reakcji organizmu. Niekiedy zdarza się, że już po jednym razie mamy efekt pożądany, zazwyczaj jest to kilka sesji (2-4).

W naszym salonie w Julianowie koło Warszawy dysponujemy najlepszymi na rynku laserami do usuwania mikropigmenmtacji skóry głowy. Nasze lasery mają bardo duż energię oraz plamkę  dzięki czemu efekty są natychmiastowe a usuwanie tatuażu odbywa się na jednej lub dwóch sesjach. Dzięki wysokiej klasy laserom zabiegi są bardzo efektywne, skóra regeneruje się błyskawicznie. Usuneliśmy setki nieudanych mikropigmentacji skóry głowy i tatuaży. Nasze doświadczenie w usuwaniu tatuaży i mikropigmentacji skóry głowy oraz najwyższej klasy lasery sprawiają, że zabieg usuwania nie niesie ze sobą ryzyka i jest najabrdziej efektywny z możliwych.

Usuwamy trudno usuwalne tatuaże i mikropigmentacje skóry głowy. Usuwamy wiele tatuaży, których klienci nie mogli usunąć w innych salonach. Dzięki pozytywnym opiniom naszycjh klientów, naszą klinikę odwiedzją osoby, które chcą się pozbyć niechcianego tatuażu z całej Polski, a nawet z zagranicy. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz do odwiedzenia naszego salonu w Julianowie (koło Warszawy).

Film z laserowego usuwania tatuażu na głowie można obejrzeć tutaj