O nas

Naszą misją jest niesienie pomocy mężczyznom, którzy na co dzień borykają się z problemami związanymi z łysieniem. Dzięki naszej naturalnej metodzie mikropigmentacji skóry głowy Mikro Hair - mikro włosów oferujemy skuteczne rozwiązanie, które umożliwia normalne funkcjonowanie, bez konieczności wykonywania inwazyjnych i trudnych do przewidzenia w efektach zabiegów. Nasza metoda mikropigmentacji skóry głowy jest metodą, która daje najbardziej naturalne efekty. Efekt zabiegu do złudzenia przypomina naturalne włosy.

Marka Mikro Hair została stworzona przez firmę Naturalny Permanentny specjalizującą się w szeroko pojętej mikropigmentacji estetycznej (pigmentacja brwi, powiek, ust), medycznej (rekonstrukcja brodawek po mastektomii piersi, zajęczej wargi, linii rzęs i brwi po chorobach onkologicznych) oraz kamuflażowej (redukcja blizn, rozstępów, przebarwień, w tym krwiaków, naczyniaków etc.). Naszą misją jest wykonywanie naturalnych mikropigmentacji, które podnoszą lub uzupełniają czy korygują walory estetyczne urody.  Naszą filozofię wykonywania naturalnych mikropigmentacji przenieśliśmy na mikropigmentację skóry głowy. 

Ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z rangi problemu jakim jest utrata włosów, zarówno w aspektach estetycznych jak i psychologicznych stworzyliśmy markę Mikro Hair i możemy zaproponować najwyższej jakości rozwiązania, dzięki którym mężczyźni borykający się z problemem łysienia mogą znacząco odmienić swój wygląd i poprawić codzienne samopoczucie.

Mikro Hair - to metoda mikropigmentacji skóry głowy, którą stworzyła Agnieszka Zapała. Agnieszka Zapała jako pierwsza w Polsce rozpoczęła wykonywać zabieg mikropigmentacji skóry głowy. Większość osób, które wykonuje mikropigmentację na najwyższym poziomie uczyło sie właśnie u nas. Ze względu na unikalną metodę oraz wieloletnie doświadczenie o mikropigmentacji skóry głowy wiemy niemal wszystko. Po latach wiemy jak pigment zachowuje się w skórze, wiemy jak sprawić aby mikropigmenmtacja skóry głowy wyglądała bardzo naturalnie. Dzięki naszemu doświadczeniu unikamy błędów, które wykonują osoby rozpoczynające wykonywanie zabiegu mikropigmentacji. Obecnie na rynku jest wiele podmiotów wykonujących pigmentację skóry głowy. Wiele firm jest sprawnych marketingowo, jednak niestety duża część z nich nie wykonuje w sposób właściwy mikropigmentacji, pigmentując zbyt ciężko, pigmentując w sposób niewłaściwy, nie kontrolując zachowania pigmentu w skórze.

Ponieważ mikropigmentacja skóry głowy jest naszą pasją oraz pracą, to na bieżąco śledzimy i badamy nowe światowe trendy wybierając to, co najlepsze. Każdego dnia staramy się ulepszać stosowane przez nas metody i wzbogacać naszą ofertę. Rozwiązania, jakie oferujemy mają uznanie na całym świecie, a potwierdzeniem tego jest stale rosnąca liczba zadowolonych klientów, pozytywne opinie o naszej metodzie mikropigmentacji oraz międzynarodowe zaproszenia na wykłady, prezentacje oraz nagrody z zakresu mikropigmentacji skóry głowy które otrzymała Agnieszka Zapała.

Ciągle rozwijamy swoją działalność proponując nowatorskie rozwiązania dla mężczyzn z zakresu mikropigmentacji takie jak rekonstrukcja łuku brwiowego, zagęszczenia linii rzęs, kamuflaż blizn, przebarwień itd. Nowością są zabiegi terapii mikroigłowej oraz Skin Needling regenerujące skórę głowy oraz pobudzające porost włosów.

Od kilku lat zaczęliśmy specjalizować się w usuwaniu nieudanych mikropigmentacji za pomocą laserów. Dysponujemy najlepszymi na rynku laserami do usuwania mikropigmentacji skóry głowy, usuwamy zarówno nieudane mikropigmentacje jak również tatuaże na głowie.

Zapraszamy do obejrzenia naszych filmów i zdjęć wykonanych mikropigmentacji skóry głowy. Naszymi największymi atutami są: unikalna metoda mikropigmentacji, wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów, naturalne efekty zabiegu.

Serdecznie zapraszamy na konsultacje, podczas których będzie można szczegółowo omówić konkretne rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Mikropigmentacja skóry głowy, nie ma przed nami tajemnic.

 

 

Agnieszka Zapała

Agnieszka Zapała

Agnieszka Zapała – trener, specjalista w zakresie pigmentacji estetycznej i odtwórczej. Linergistka z wieloletnim doświadczeniem trenerskim w kraju jak i za granicą. Autorka wielu artykułów w prasie branzowej.
Kinga Holli

Kinga Holli

Trener, Linergista.
Wojciech Gajda

Wojciech Gajda

Trener Linergista. Specjalista ds mikropigmentacji skóry głowy