O nas

Naszą misją jest niesienie pomocy mężczyznom, którzy na co dzień borykają się z problemami związanymi z łysieniem. Dzięki naszej naturalnej metodzie Mikro Hair - mikro włosów oferujemy skuteczne rozwiązanie, które umożliwia normalne funkcjonowanie, bez konieczności wykonywania inwazyjnych i trudnych do przewidzenia w efektach zabiegów.

Marka Mikro Hair została stworzona przez firmę Naturalny Permanentny specjalizującą się w szeroko pojętej mikropigmentacji estetycznej (pigmentacja brwi, powiek, ust), medycznej (rekonstrukcja brodawek po mastektomii piersi, zajęczej wargi, linii rzęs i brwi po chorobach onkologicznych) oraz kamuflażowej (redukcja blizn, rozstępów, przebarwień, w tym krwiaków, naczyniaków etc.). Naszą misją jest wykonywanie naturalnych mikropigmentacji, które podnoszą lub uzupełniają czy korygują walory estetyczne urody.  Naszą filozofię wykonywania naturalnych mikropigmentacjii przenieśliśmy na mikropigmentację skóry głowy. 

Ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z rangi problemu jakim jest utrata włosów, zarówno w aspektach estetycznych jak i psychologicznych stworzyliśmy markę Mikro Hair i możemy zaproponować najwyższej jakości rozwiązania, dzięki którym mężczyźni borykający się z problemem łysienia mogą znacząco odmienić swój wygląd i poprawić codzienne samopoczucie. 

Na bieżąco śledzimy i badamy nowe światowe trendy wybierając to, co najlepsze. Każdego dnia staramy się ulepszać stosowane przez nas metody i wzbogacać naszą ofertę. Rozwiązania, jakie oferujemy mają uznanie na całym świecie, a potwierdzeniem tego jest stale rosnąca liczba zadowolonych klientów.

Ciągle rozwijamy swoją działalność proponując nowatorskie rozwiązania dla mężczyzn z zakresu mikropigmentacji tj. rekonstrukcji łuku brwiowego, zagęszczenia linii rzęs, kamuflażu blizn, przebarwień itd. Nowością są zabiegi terapii mikroigłowej oraz Skin Needling regenerujące skórę głowy oraz pobudzające porost włosów.

Od kilku lat zaczęliśmy specjalizować się w usuwaniu nieudanych mikropigmentacji za pomocą laserów. Dysponujemy najlepszymi na rynku laserami do usuwania mikropigmentacji skóry głowy.

Serdecznie zapraszamy na konsultacje, podczas których będzie można szczegółowo omówić konkretne rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Mikropigmentacja skóry głowy,  nie ma przed nami tajemnic.

 

 

Agnieszka Zapała

Agnieszka Zapała

Agnieszka Zapała – trener, specjalista w zakresie pigmentacji estetycznej i odtwórczej. Linergistka z wieloletnim doświadczeniem trenerskim w kraju jak i za granicą. Autorka wielu artykułów w prasie branzowej.
Kinga Holli

Kinga Holli

Trener, Linergista.
Wojciech Gajda

Wojciech Gajda

Trener Linergista. Specjalista ds mikropigmentacji skóry głowy
Ewelina Pratesi

Ewelina Pratesi

Trener, Linergista.