O nas

Naszą misją jest niesienie pomocy kobietom i mężczyznom, którzy na co dzień borykają się z problemami związanymi z łysieniem. Dzięki naszej naturalnej metodzie mikropigmentacji skóry głowy Mikro Hair - specyficznej formie tatuażu głowy, oferujemy skuteczne rozwiązanie, które umożliwia normalne funkcjonowanie, bez konieczności wykonywania inwazyjnych i trudnych do przewidzenia w efektach zabiegów takich jak przeszczepy włosów. 

Marka Mikro Hair została stworzona przez firmę Naturalny Permanentny specjalizującą się w szeroko pojętej mikropigmentacji estetycznej (pigmentacja brwi, powiek, ust), medycznej (rekonstrukcja brodawek po mastektomii piersi, zajęczej wargi, linii rzęs i brwi po chorobach onkologicznych) oraz kamuflażowej (redukcja blizn, rozstępów, przebarwień, w tym krwiaków, naczyniaków etc.). Naszą misją jest wykonywanie naturalnych mikropigmentacji, które podnoszą lub uzupełniają czy korygują walory estetyczne urody.  Naszą filozofię wykonywania naturalnych mikropigmentacji przenieśliśmy na mikropigmentację skóry głowy. 

Ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z rangi problemu jakim jest utrata włosów, zarówno w aspektach estetycznych jak i psychologicznych stworzyliśmy markę Mikro Hair i możemy zaproponować najwyższej jakości rozwiązania, dzięki którym kobiety i mężczyźni borykający się z problemem łysienia mogą znacząco odmienić swój wygląd i poprawić codzienne samopoczucie.

Mikro Hair to metoda mikropigmentacji skóry głowy, którą stworzyła Agnieszka Zapała. Agnieszka Zapała jako pierwsza w Polsce rozpoczęła wykonywać zabieg mikropigmentacji skóry głowy. Większość osób, które wykonuje mikropigmentację na najwyższym poziomie uczyło sie właśnie u nas. Ze względu na unikalną metodę oraz wieloletnie doświadczenie o mikropigmentacji skóry głowy wiemy niemal wszystko. Po latach wiemy jak pigment zachowuje się w skórze, wiemy jak sprawić aby mikropigmenmtacja skóry głowy wyglądała naturalnie. Dzięki naszemu doświadczeniu unikamy błędów, które wykonują osoby rozpoczynające wykonywanie zabiegu mikropigmentacji. Obecnie na rynku jest wiele podmiotów wykonujących pigmentację skóry głowy. Wiele firm jest sprawnych marketingowo, jednak niestety duża część z nich nie wykonuje w sposób właściwy mikropigmentacji, pigmentując zbyt ciężko, pigmentując w sposób niewłaściwy, nie kontrolując zachowania pigmentu w skórze. Ponieważ specjalizujemy się również w laserowym usuwaniu niechcianych pigmentacji, trafiają do nas coraz częściej klienci ze źle wykonanymi zabiegami. Efekty są często opłakane. Usuwanie pigmentu ze skóry trwa często długie miesiące i kosztuje niejednokrotnie więcej niż wykonanie zabiegu mikropigmentacji. Dodatkowo wiąze się z czasem rekonwalescencji po zabiegu i ukrywaniem żle wykonanej mikropigmentacji pod czapką.

Mikropigmentacja skóry głowy jest naszą pasją. Na bieżąco śledzimy i badamy nowe światowe trendy. Każdego dnia staramy się ulepszać stosowane przez nas metody i wzbogacać naszą ofertę. Rozwiązania, jakie oferujemy mają uznanie na całym świecie, a potwierdzeniem tego jest stale rosnąca liczba zadowolonych klientów, pozytywne opinie o naszej metodzie mikropigmentacji oraz międzynarodowe zaproszenia na wykłady, prezentacje oraz nagrody z zakresu mikropigmentacji skóry głowy które otrzymała Agnieszka Zapała jako jedna z najlepszych specjalistek w tym zakresie w Europie i na świecie, ale też wyróżnienia dla naszej placówki szkoleniowej.

Ciągle rozwijamy swoją działalność proponując nowatorskie rozwiązania dla mężczyzn z zakresu mikropigmentacji takie jak rekonstrukcja łuku brwiowego, zagęszczenia linii rzęs, kamuflaż blizn, przebarwień itd. Wykonujemy również zabiegi odtworzenia brodawki piersiowej po zabiegu ginekomastii czyli zmniejszeniu piersi u mężczyzn. Specjalizujemy się również w zabiegach terapii mikroigłowej oraz Skin Needling regenerujących skórę głowy i zmniejszających blizny powstałe w wyniku urazów czy przeszczepów włosów lub skóry na głowie.

Od kilku lat specjalizujemy się w usuwaniu nieudanych mikropigmentacji za pomocą laserów. Dysponujemy najlepszymi na rynku laserami do usuwania mikropigmentacji skóry głowy, w tym niezwykle skutecznym laserem pikosekundowym, usuwamy zarówno nieudane mikropigmentacje jak również tatuaże na głowie.

Zapraszamy do obejrzenia naszych filmów i zdjęć wykonanych mikropigmentacji skóry głowy. Naszymi największymi atutami są: unikalna metoda mikropigmentacji, wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów, naturalne efekty zabiegu.

Serdecznie zapraszamy na konsultacje, podczas których będzie można szczegółowo omówić konkretne rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Mikropigmentacja skóry głowy, nie ma przed nami tajemnic.

 

 

Agnieszka Zapała Mikropigmentacja Skóry Głowy

Agnieszka Zapała

Agnieszka Zapała – trener, specjalista w zakresie pigmentacji estetycznej i odtwórczej. Linergistka z wieloletnim doświadczeniem trenerskim w kraju jak i za granicą. Autorka wielu artykułów w prasie branżowej.
Dariusz Kasprzyk ekspert marketingu

Dariusz Kasprzyk

Ekspert marketingu, w branży od 20 lat. Skutecznie wprowadzał na rynek wiele produktów i marek, między innymi Naturalny Permanentny, Mikro Hair. Specjalizuje się w kreowaniu i pozycjonowaniu marek oraz marketingu internetowym.
KatarzynaStefańska mikropigmentacja, makijaż permanentny

Katarzyna Stefańska

Szkoleniowiec i linergista w zakresie pigmentacji estetycznej: makijaż permanentny brwi, powiek i ust.
Dorota Safiańska

Dorota Safiańska

Zajmuje się kontaktem z naszymi Klientami, dba o jakość obsługi i zadowolenie naszych Klientów