Pierwsza konferencja o męskiej mikropigmentacji

Miło nam poinformować, że pierwsza w Polsce i pierwsza na świecie konferencja na temat męskiej mikropigmentacji została zorganizowana przez nas. Konferencja szeroko omawiała zabiegi mikropigmentacji męskiej: mikropigmentacji skóry głowy, mikropigmentacji zarostu, pigmentacja powiek.

Na konferencji spotkali się zarówno praktycy, którzy od wielu lat tym się zajmują oraz osoby rozpoczynające pracę w zakresie mikriopigmentacji męskiej. Konferencja ukazywała kompleksowo problem mikropigmenmtacji. Patrzyliśmy na mikropigmentację od strony: psychologa, trychologa, praktyków wykonujących zabieg. Mieliśmy też relacje osób, które zostały dotknięte problemem łysienia. Można było podejrzeć jak najlepsi na rynku wykonują zabiegi. Można było wymienić się doświadczeniami również z gośćmi z zagranicy.

Na konferencji bardzo sczegółowo była omawiana tematyka skinn needling, pracy z bliznami, usuwania nieudanych mikropigmentacji za pomocą zabiegów laserowych.

Dzięki naszej pasji spotkali się ludzie z pasją, dzięki której mikropigmentacja staje się coraz doskonalsza, a problemy ludzi dotkniętych łysieniu coraz nam bliższe. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali i poświecili swój czas aby się spotkać na konferencji.

Konferencja mikropigmentacja skóry głowy