Artykuły

Mikropigmentacja skóry głowy relacja i opinie

"Tatuaż na głowie zamiast włosów" to relacja naszego Klienta pana Michała Góreckiego z zabiegu mikropigmentacji skóry głowy. Pan Michał w ciekawy sposób szczegółowo opowiada o zabiegu mikropigmentacji skóry głowy ze swojej perspektywy. Możemy zobaczyć i dowiedzieć się na temat samego zabiegu mikropigmentacji, przygotowania do zabiegu, efektów zabiegu. Ciekawym i unikalnym faktem jest to, że Pan Michał sam nakręcił relację z zabiegu mikropigmentacji, co sprawia że film jest relacją autentyczną, a nie filmem na zamówienie. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji!

ZOBACZ WIĘCEJ
Mikropigmentacja skóry głowy. Efekt zabiegu po 3 latach

Podczas szkolenia z mikropigmentacji skóry głowy (Mikro Hair) nasi uczniowie mogli zapoznać się z efektami zabiegu po 3 latach. Odpowiednio zastosowane do skóry głowy pigmenty w połaczeniu z właściwą techniką pracy nie zmieniają koloru po czasie, a jedynie delikatnie bledną. To wyróżnia naszą firmę w zakresie mikropigmentacji skóry głowy. Jesteśmy pierwszym w Polsce i jednym z pierwszych na świecie miejsc gdzie wykonuje sie mikropigmentacje skóry głowy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu o mikropigmentacji skóry głowy wiemy praktycznie wszystko.

ZOBACZ WIĘCEJ
Laserowe usuwanie mikropigmentacji skóry głowy i tatuażu

Serdecznie zapraszamy na zabieg usuwania niechcianej mikropigmentacji skóry głowy oraz tatuażu. Dysponujemy najlepszej klasy laserem do usuwania niechcianej mikropigmentacji. Laser Qswitch aktywny typu pico bardzo skutecznie i szybko usuwa tatuaże i mikropigmentacje nawet o dużej powierzchni. Efekt zabiegu jest natychmiastowy. Usunięcie mikropigmentacji skóry głowy jest już możliwe w trakcie jednej lub dwóch sesji. Dzięki wsokiej energii lasera zabieg jest praktycznie bezbolesny, a skóra nie wymaga rekonwalescensji. 

ZOBACZ WIĘCEJ
Szkolenie mikropigmentacja skóry głowy Warszawa

Kolejne szkolenie z mikropigmentacji skóry głowy za nami. O tym, że jakość kropki ma znaczenie mogli przekonać się nasi Kursanci, którzy właśnie nad jakością kropki pracowali przez kilka ostatnich dni. Zabiegi mikropogmentacji skóry głowy cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. Trendy w Europie i na świecie pokazują, że jest to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów w kosmetyce. Warto być jednym z pierwszych na rynku! Naszym Kursantom życzymy powodzenia!

ZOBACZ WIĘCEJ
Szkolenie mikropigmentacja skóry głowy Warszawa

Dziękujemy za kolejne szkolenie z mikropigmentacji skóry głowy. Każde szkolenie to dla nas wielka radość z możliwości dzielenia się pasją i wiedzą. Największą radością ze szkolenia dają piękne mikropigmentacje skóry głowy. Mamy szczęscie do zdolnych kursnatów, dzięki czemu szkolenia z mikropigmentacji skóry głowy są bardzo efektywne co pokazują prace naszych Kursantów

ZOBACZ WIĘCEJ
Oferta 2018. Fundusze Europejskie.

W 2019 roku nasze szkolenie z mikropigmentacji skóry głowy będzie mogło być finansowane z funduszy europejskich.  Zapraszamy do kontaktu z nami i do zapoznania się z naszą ofertą

ZOBACZ WIĘCEJ

Mikropigmentacja skóry głowy skupia wokół siebie wielu ciekawych ludzi. Każde szkolenie to porcja wiedzy, pasji i doświadczenia naszych kursantów. Dziękujemy że byliście z nami!

ZOBACZ WIĘCEJ

Dziękujemy naszym Kursantom za wytrwałą, żmudną pracę. Intensywna nauka jest początkiem dobrej praktyki. Wszystkim Wam dziękujemy i życzymy niezapomnianych wrażeń w podróży w świecie mikropigmentacji.

ZOBACZ WIĘCEJ
Szkolenie mikropigmentacja skóry głowy Warszawa

Mimo wielu lat doświadczenia, nadal każde szkolenie nas zaskakuje i to właśnie dzięki Wam. Wszystkich nas łączy wspólna pasja, chęć do zdobywania doświadczenia i ogromne pokłady energii. Samorozwój to motywacja sama w sobie. Dziękujemy że ją macie.

ZOBACZ WIĘCEJ
dystrybucja urządzeń do makijażu permanentnego

Poszukujemy partnerów do współpracy w zakresie dystrybucji urządzeń i pigmentów. Zapraszamy do kontaktu z nami.

ZOBACZ WIĘCEJ

Strony