Agnieszka Zapała nominacja do międzynarodowej nagrody w zakresie mikropigmentacji skóry głowy

Moi Drodzy! Jest mi niezmiernie miło, że drugi już rok z rzędu przyszło mi otrzymać nominację do grona finalistów prestiżowej nagrody w świecie mikropigmentacji skóry głowy, w kategorii The Best Technician International - najlepszy międzynarodowy specjalista SMP.

Poprzednim razem zdobyłam trofeum w tej kategorii, tu podkreślę - jako jedyna kobieta w tym jakże męskim środowisku :)

To olbrzymie wyróżnienie dla mnie, ale myślę sobie również dla Polski. Zgodzicie się ze mną, że mamy wspaniałych specjalistów, których warto pokazywać światu?

Ten rok jest wyjątkowy i przynosi potwierdzenie, że ciężka praca daje owoce. I to jakie smaczne owoce! :)

Marka Mikro Hair, która jest moim dzieckiem została nominowana równolegle w drugiej kategorii Best Training Provider jako najlepszy organizator szkoleń na rynku SMP. To olbrzymie wyróżnienie, bo nominacje pochodzą od Was - naszych Kursantów.

Nie to jednak jest dla mnie największą radością. Ten kto mnie zna wie, że "parcie na szkło" to nie jest moje drugie imię

Na liście nominowanych do nagrody w kategorii Rising Star, czyli rodząca się gwiazda znalazły się dwie wyjątkowe dziewczyny, które wyrosły spod naszych Mikro Hair'owych skrzydeł :)

Ania Paterak i Monika Osińska. Gratuluję i jestem bardzo dumna!

Zachęcam Was gorąco do oddania głosów na dziewczyny, są niezwykle utalentowane i pracowite. Udowodniły, że Polska pigmentacja skóry głowy jest w światowej czołówce pod kątem efektów.

Także tak, polskie Dziewczyny wkraczają na męski teren ;)

Drużyno Mikro Hair, w przyszłym roku szturmujemy grupą! ;) Jest nas przecież już niemal 100! ;)

Pozdrawiam serdecznie i będę wdzięczna za głosy.
Agnieszka Zapała

Panel do głosowania:
www.meetingofminds.com/awards

Vote for me at www.meetingofminds.com/awards

Agnieszka Zapała Mikro Hair