Artykuły

logo kampanii łyso Ci nie kombinuj
Wspieramy kampanię społeczną "Łyso ci? Nie kombinuj!"
Łysienie to problem dotyczący wielu mężczyzn. Wydaje się, że tak powszechna przypadłość nie powinna budzić szczególnych emocji, jednak w praktyce okazuje się, że jest inaczej. Niemal połowa łysiejących osób doświadcza szeregu negatywnych stanów - od braku pewności siebie, po poważną depresję.
ZOBACZ WIĘCEJ
mikropigmentacja skóry głowy opinie

Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny mogliśmy wziąć udział w programie Alchemia Urody. W tym odcinku opowiadamy o zabiegu mikropigmentacji skóry głowy. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu.

ZOBACZ WIĘCEJ
Agnieszka Zapała nagroda w zakresie mikropigmentacji skóry głowy

W tym roku Agnieszka Zapała otrzymała dwie ważne nagrody w zakresie mikropigmentacji skóry głowy. Pierwsza nagroda została przyznana przez World Scalp Micropigmentation Awards dla najlepszego artysty europejskiego. Druga nagroda została przyznana podczas gali Meeting of Minds 2019  dla najlepszego międzynarodowego specjalisty w zakresie mikropigmentacji skóry głowy (scalp micropigmentation).

ZOBACZ WIĘCEJ
Pigmentacja brody efekt zabiegu

Zapraszamy serdecznie na zabieg mikropigmentacji brody. Dzieki temu zabiegowi uzupełniamy optycznie braki w zaroście. W wyniku zabiegu pigmentacji broda wygląda bardzo naturalnie. Serdecznie zapraszamy do naszej  kliniki Mikro Hair do wykonania pigmentacji włosów lub zarostu. Zapewniamy bezpłatną konsultację. 

ZOBACZ WIĘCEJ
Agnieszka Zapała Mikro Hair

Moi Drodzy! Jest mi niezmiernie miło, że drugi już rok z rzędu przyszło mi otrzymać nominację do grona finalistów prestiżowej nagrody w świecie mikropigmentacji skóry głowy, w kategorii The Best Technician International - najlepszy międzynarodowy specjalista SMP.

Poprzednim razem zdobyłam trofeum w tej kategorii, tu podkreślę - jako jedyna kobieta w tym jakże męskim środowisku :)

To olbrzymie wyróżnienie dla mnie, ale myślę sobie również dla Polski. Zgodzicie się ze mną, że mamy wspaniałych specjalistów, których warto pokazywać światu?

ZOBACZ WIĘCEJ
world scalp Agnieszka Zapała

Miło nam poinformować, że założycielka Mikro Hair, która opracowała najbardziej naturalną metodę mikropigmentacji skóry głowy została nominowana do międzynarodowej nagrody z zakresie mikropigmentacji skóry głowy. Cieszymy się, że Agnieszka Zapała, po nagrodach otrzymanych w Europie, została noiminowana do nagrody w  Stanach Zjednoczonych. Piękne, naturalne mikropigmentacje skóry głowy podobają się na wszystkich kontynentach.

ZOBACZ WIĘCEJ
nieudana mikropigmentacja skóry głowy

Zdjęcia przedstawiają efekt zabiegu wykonanego w jednym z centrów "szkoleniowych" w Polsce.  Takich miejsc niestety jest wciąz dużo. Nasz Klient zaufał znanej na rynku firmie. Okazało się że szkolenia prowadzą osoby które nie mają pojęcia o wykonywaniu zabiegów. Jego dramat trwa już dwa lata. To co dana osoba przeżyje nieidey jest trudne do opowiedzenia. Depresja, utrata pracy i chęci życia. Sprawa trafiła do sądu, jednak dopiero teraz Klient dostał zielone światło na usuwanie efektów zabiegu. Zlikwidowanie tych plam zajmie nam co najmniej 3 sesje zabiegowe.

ZOBACZ WIĘCEJ
Mikropigmentacja skóry głowy relacja i opinie

"Tatuaż na głowie zamiast włosów" to relacja naszego Klienta pana Michała Góreckiego z zabiegu mikropigmentacji skóry głowy. Pan Michał w ciekawy sposób szczegółowo opowiada o zabiegu mikropigmentacji skóry głowy ze swojej perspektywy. Możemy zobaczyć i dowiedzieć się na temat samego zabiegu mikropigmentacji, przygotowania do zabiegu, efektów zabiegu. Ciekawym i unikalnym faktem jest to, że Pan Michał sam nakręcił relację z zabiegu mikropigmentacji, co sprawia że film jest relacją autentyczną, a nie filmem na zamówienie. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji!

ZOBACZ WIĘCEJ
Mikropigmentacja skóry głowy. Efekt zabiegu po 3 latach

Podczas szkolenia z mikropigmentacji skóry głowy (Mikro Hair) nasi uczniowie mogli zapoznać się z efektami zabiegu po 3 latach. Odpowiednio zastosowane do skóry głowy pigmenty w połaczeniu z właściwą techniką pracy nie zmieniają koloru po czasie, a jedynie delikatnie bledną. To wyróżnia naszą firmę w zakresie mikropigmentacji skóry głowy. Jesteśmy pierwszym w Polsce i jednym z pierwszych na świecie miejsc gdzie wykonuje sie mikropigmentacje skóry głowy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu o mikropigmentacji skóry głowy wiemy praktycznie wszystko.

ZOBACZ WIĘCEJ
Laserowe usuwanie mikropigmentacji skóry głowy i tatuażu

Serdecznie zapraszamy na zabieg usuwania niechcianej mikropigmentacji skóry głowy oraz tatuażu. Dysponujemy najlepszej klasy laserem do usuwania niechcianej mikropigmentacji. Laser Qswitch aktywny typu pico bardzo skutecznie i szybko usuwa tatuaże i mikropigmentacje nawet o dużej powierzchni. Efekt zabiegu jest natychmiastowy. Usunięcie mikropigmentacji skóry głowy jest już możliwe w trakcie jednej lub dwóch sesji. Dzięki wsokiej energii lasera zabieg jest praktycznie bezbolesny, a skóra nie wymaga rekonwalescensji. 

ZOBACZ WIĘCEJ

Strony