Artykuły

zamknięta firma

Drodzy Klienci, drodzy Kursanci,

Wobec zaistniałych okoliczności i spodziewanych trudności związanych z dynamicznym rozwojem pandemii Koronawirusa, w dniach 16-27 marca jesteśmy zmuszeni zawiesić czasowo wykonywanie zabiegów oraz prowadzenie szkoleń.

Podjęliśmy tę decyzję chcąc chronić Was, siebie i naszych bliskich. Jako oficjalna placówka edukacji pozaszkolnej jesteśmy również zobligowani do stosowania się do zaleceń kuratorium oświaty.

Liczymy na Wasze zrozumienie i wierzymy, że już wkrótce spotkamy się ponownie.

ZOBACZ WIĘCEJ
konferencja mikropigmentacja męska

Miło nam poinformować, że pierwsza w Polsce i pierwsza na świecie konferencja na temat męskiej mikropigmentacji została zorganizowana przez nas. Konferencja szeroko omawiała zabiegi mikropigmentacji męskiej: mikropigmentacji skóry głowy, mikropigmentacji zarostu, pigmentacja powiek.

ZOBACZ WIĘCEJ
logo kampanii łyso Ci nie kombinuj
Wspieramy kampanię społeczną "Łyso ci? Nie kombinuj!"
Łysienie to problem dotyczący wielu mężczyzn. Wydaje się, że tak powszechna przypadłość nie powinna budzić szczególnych emocji, jednak w praktyce okazuje się, że jest inaczej. Niemal połowa łysiejących osób doświadcza szeregu negatywnych stanów - od braku pewności siebie, po poważną depresję.
ZOBACZ WIĘCEJ
mikropigmentacja skóry głowy opinie

Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny mogliśmy wziąć udział w programie Alchemia Urody. W tym odcinku opowiadamy o zabiegu mikropigmentacji skóry głowy. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu.

ZOBACZ WIĘCEJ
Agnieszka Zapała nagroda w zakresie mikropigmentacji skóry głowy

W tym roku Agnieszka Zapała otrzymała dwie ważne nagrody w zakresie mikropigmentacji skóry głowy. Pierwsza nagroda została przyznana przez World Scalp Micropigmentation Awards dla najlepszego artysty europejskiego. Druga nagroda została przyznana podczas gali Meeting of Minds 2019  dla najlepszego międzynarodowego specjalisty w zakresie mikropigmentacji skóry głowy (scalp micropigmentation).

ZOBACZ WIĘCEJ
black friday mikropigmentacja skóry głowy

Zamiast Black Friday proponujemy Black Week.

Możesz nie wychodzić z domu i zaoszczędzić 100%, ale możesz też zainwestować 80% w siebie, swoje samopoczucie, uśmiech kiedy spojrzysz w lustro i zobaczysz, że łysienie nie stanowi już dla Ciebie problemu.

Skorzystaj z zabiegu mikropigmentacji skóry głowy z 20% rabatem.

Zapraszamy serdecznie - oferta obowiązuje do 6 grudnia.

ZOBACZ WIĘCEJ
promocja mikropigmentacja skóry głowy

Bon upominkowy to bezpieczny i wygodny prezent. Proponujemy:

  • makijaż permanentny dla NIEJ
  • mikropigmentacja skóry głowy dla NIEGO
  • odmładzający zabieg HIFU dla PIĘKNEJ SKÓRY

Skorzystaj z promocji mikołajkowej:

  • przy zakupie bonu o wartości minimum 500zł. dodatkowe 200zł. do wykorzystania na wybraną usługę,
  • przy zakupie bonu za minimum 1000zł. - dodatkowe 300 zł.
  • przy zakupie bonu za minimum 1500zł. - dodatkowe 400 zł.

Serdecznie Zapraszamy!

Promocja obowiązuje do 6 grudnia 2019

ZOBACZ WIĘCEJ
Pigmentacja brody efekt zabiegu

Zapraszamy serdecznie na zabieg mikropigmentacji brody. Dzieki temu zabiegowi uzupełniamy optycznie braki w zaroście. W wyniku zabiegu pigmentacji broda wygląda bardzo naturalnie. Serdecznie zapraszamy do naszej  kliniki Mikro Hair do wykonania pigmentacji włosów lub zarostu. Zapewniamy bezpłatną konsultację. 

ZOBACZ WIĘCEJ
Agnieszka Zapała Mikro Hair

Moi Drodzy! Jest mi niezmiernie miło, że drugi już rok z rzędu przyszło mi otrzymać nominację do grona finalistów prestiżowej nagrody w świecie mikropigmentacji skóry głowy, w kategorii The Best Technician International - najlepszy międzynarodowy specjalista SMP.

Poprzednim razem zdobyłam trofeum w tej kategorii, tu podkreślę - jako jedyna kobieta w tym jakże męskim środowisku :)

To olbrzymie wyróżnienie dla mnie, ale myślę sobie również dla Polski. Zgodzicie się ze mną, że mamy wspaniałych specjalistów, których warto pokazywać światu?

ZOBACZ WIĘCEJ
world scalp Agnieszka Zapała

Miło nam poinformować, że założycielka Mikro Hair, która opracowała najbardziej naturalną metodę mikropigmentacji skóry głowy została nominowana do międzynarodowej nagrody z zakresie mikropigmentacji skóry głowy. Cieszymy się, że Agnieszka Zapała, po nagrodach otrzymanych w Europie, została noiminowana do nagrody w  Stanach Zjednoczonych. Piękne, naturalne mikropigmentacje skóry głowy podobają się na wszystkich kontynentach.

ZOBACZ WIĘCEJ

Strony